Porównanie JBL BAR 2.1 Deep Bass vs JBL Bar 2.1 czarny

JBL BAR 2.1 Deep Bass
JBL BAR 2.1 Deep Bass
JBL Bar 2.1 czarny
JBL Bar 2.1 czarny
Cena od1 749,00 wyprzedane
Ocena
4,9
33 opinie
4,86 5 0 (4,9)
4,6
38 opinii
4,58 5 0 (4,6)
Wybrane oferty

Dane podstawowe

Marka JBL JBL
Rodzaj Soundbar + Subwoofer Soundbar + Subwoofer
Typ subwoofera Aktywny Bezprzewodowy, Aktywny
Kod producenta BAR21DEEPBASS -

Parametry techniczne

Liczba kanałów 2.1 2.1
Moc łączna zestawu od 201W do 400W od 201W do 400W
Komunikacja Bluetooth, HDMI 2.1, USB Bluetooth
Dekodery dźwięku Dolby Digital Dolby Digital, Dolby Audio
Zastosowane technologie JBL SoundShift JBL SoundShift
Pozostałe funkcje Możliwość montażu na ścianie Możliwość montażu na ścianie
Złącza HDMI, USB, Wejście optyczne HDMI, USB, Wejście optyczne

Parametry fizyczne

Kolor Czarny Czarny
Zakrzywiony (Curved) Nie Nie

Zasilanie

Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W 0,5 W

Moc całkowita 300 W 300 W
Dystrybucja JBL -
Model Bar 2.1 -

Cechy Produktów

Opinie

Opinie kupujących
  • m...a Ocena: 5/5
    Super łatwe podłączenie nawet fajny dźwięk czytaj więcej
  • Użytkownik Ceneo Ocena: 5/5
    Używam tego soundbaru pierwszy dzień, błyskawiczna przesyłka ze sklepu elektro( koszt urządzenia 1399zł). Podłączenie urządzenia jest intuicyjne bezproblemowe. Subwufer sam po włączeniu łączy się z soundbarem nic nie trzeba ustawiać. Do pokoju 25m2 jest idealny wręcz zbyt mocny. Jestem mile zaskoczony jakościa wykonania wszystko jest spasowane elegancki wygląd, subwufer jest ciężki, solidnie wykonany i gra mocnym basem. Nie jestem melomanem ale do oglądania filmów i słuchania muzyki jest wystarczjący. Mogę go porównać do droższych denonów czy sprzętów yamahy. Polecam, jestem zadowolony z zakupu. czytaj więcej
  • a...a Ocena: 5/5
    Polecam produkt. Instalacja i podłączenie przebiegło bez żadnych problemów. Dźwięk bardzo dobrej jakości, na mój pokój akurat w sam raz. Jest bardzo zadowolona. czytaj więcej
  • Dominik Ocena: 5/5
    Kupiłem z myślą o zastąpieniu sounbara samsung Hw-k450 jednak jakość dzwięku wydobywająca się z belki okazała się gorsza. Subwoofer mimo wszystko grał porządnie. czytaj więcej
  • Użytkownik Ceneo Ocena: 5/5
    Zapłaciłem równe 1500 i jestem zadowolony. Jak na soundbar w tej cenie dzwięk jest naprawdę dobry. Do tego bez problemu i dodatkowego konfigurowania soundbar sparował się z pilotem telewizora LG co nie jest tak oczywiste i normalne w przypadku produktów innych firm. Porównywałem jakość dzwięku podobnych produktów od LG i Samsunga i JBL bezapelacyjnie wygrywa pod względem jakości dźwięku. Jeżeli chodzi o wygląd i desing tez jest bardzo dobrze. Z czystym sumieniem moge polecić tego JBL wszystkim którzy chcą mieć dobry dzwięk w swoim domu za stosunkowo niewielkie pieniądze. czytaj więcej
  • g...i Ocena: 5/5
    Sprzęt znałem już wcześniej. Teraz został zamówiony na prezent. Bardzo polecam. Cena adekwatna. Do średniej wielkości pokoju idealny. Montaż banalnie prosty. Polecam czytaj więcej

Podsumowanie

Liczba punktów 2/3 1/3
Wybrane oferty

Opis pojęć użytych w porównaniu

Rodzaj

Rodzaj soundbarów to przede wszystkim konstrukcja, np. pojedynczy soundbar, soundbar z wbudowanym subwooferem lub soundbar z możliwością podłączenia bezprzewodowego subwoofera. Mogą różnić się też konfiguracją głośników, np. stereo, wielokanałowy lub wirtualny dźwięk przestrzenny.

Typ subwoofera

Typ subwoofera w soundbarach to zwykle bezprzewodowy subwoofer aktywny. Jest to oddzielne urządzenie, które można umieścić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, co zapewnia lepszą dystrybucję basów i ulepsza dźwięk. Subwoofer aktywny zawiera własne zasilanie i wzmacniacz, co pozwala na głębokie i mocne basy.

Liczba kanałów

Liczba kanałów odnosi się do ilości oddzielnych ścieżek dźwiękowych, które są emitowane przez głośniki. Typowy soundbar może mieć 2.0 (dwie ścieżki stereo), 2.1 (dwie ścieżki stereo plus subwoofer), 5.1 (pięć głośników i subwoofer) lub nawet więcej kanałów, co wpływa na jakość dźwięku i doświadczenie dźwiękowe użytkownika.

Komunikacja

Komunikacja to proces przekazywania sygnałów dźwiękowych między różnymi urządzeniami lub głośnikami, obejmuje połączenia przewodowe, takie jak HDMI, optyczne lub analogowe, oraz bezprzewodowe, takie jak Bluetooth, Wi-Fi lub NFC, umożliwiając różne sposoby podłączenia i strumieniowania dźwięku.

Dekodery dźwięku

Dekodery dźwięku przetwarzają różne formaty dźwięku na sygnał, który może być odtwarzany przez głośniki - mogą obsługiwać standardy dźwięku, takie jak Dolby Digital, DTS lub nawet nowsze formaty, zapewniając lepszą jakość dźwięku i bardziej immersyjne doświadczenie słuchania.

Złącza

Złącza mogą obejmować: wejścia audio analogowe (np. RCA, AUX), cyfrowe (np. optyczne, koaksjalne), porty USB (do odtwarzania muzyki z pendrive'a), czytnik kart SD (do odtwarzania z kart pamięci), oraz złącza Bluetooth (do bezprzewodowego połączenia z urządzeniami). Różnorodne złącza pozwalają na podłączenie różnych źródeł dźwięku i zwiększają funkcjonalność zestawu stereo.

Pobór mocy

Pobór mocy to jeden z parametrów telewizora, który informuje o tym, ile dane urządzenie pobiera energii elektrycznej. Na tej podstawie ustala się klasę energetyczną urządzenia, która jest siedmiostopniowa od A+++ do D. Urządzenia o klasie od A+++ do A mają najwyższą klasę energetyczną, a więc pobierają najmniej prądu. Przekłada się to niższe rachunki i jest też bardziej ekologiczne.

Pobór mocy w trybie czuwania

Pobór mocy w trybie czuwania to jeden z parametrów telewizora informujący o tym, ile prądu zużyje urządzenie w trybie stand by. Tryb czuwania to bardzo wygodna funkcja, która umożliwia ponowne uruchomienie telewizora i jego wyłączenie bez konieczności podchodzenia do urządzenia, wystarczy do tego pilot. Jednak telewizor mimo, że z niego nie korzystamy wciąż pobiera energię elektryczną, dlatego im niższa wartość parametru, tym lepiej.