Porównanie Rennie Antiacidum o smaku miętowym 24 tabletki do ssania vs Gaviscon lek na zgagę refluks zawiesina doustna 150 ml smak miętowy

Rennie Antiacidum o smaku miętowym 24 tabletki do ssania
Rennie Antiacidum o smaku miętowym 24 tabletki do ssania
Gaviscon lek na zgagę refluks zawiesina doustna 150 ml smak miętowy
Gaviscon lek na zgagę refluks zawiesina doustna 150 ml smak miętowy
Cena od11,04 od7,50
Ocena
4,8
187 opinii
4,77 5 0 (4,8)
4,8
111 opinii
4,85 5 0 (4,9)

Podstawowe informacje

Marka Bayer Gaviscon
Rodzaj rejestracji Lek OTC Lek OTC
Opakowanie 24 tabl. (2 blist. po 12 tabl.) 150 ml (but.)

Przeznaczenie i działanie

Wskazanie Wzdęcia Zgaga, Refluks
Podawanie Doustnie Doustnie
Wiek Dla dorosłych, Dla seniorów, Dla dzieci Dla dorosłych

Warunki przechowywania

Temperatura od 15 2
Temperatura do 25 30

Podmiot odpowiedzialny

Podmiot odpowiedzialny BAYER SP. Z O.O. RECKITT BENCKISER POLAND S.A.
Kraj podmiotu odpowiedzialnego Polska Polska

Informacje o wytwórcy

Nazwa wytwórcy BAYER SANTE FAMILIALE RECKITT BANCKISER HEALTH CARE INTERNATIONAL
Kraj wytwórcy Francja Wielka Brytania

Skład i właściwości

Postać Tabletki Płyny
Podstawowy składnik Węglan magnezu ciężki Alginian sodu
Dawka 680mg+80mg (500mg+267mg+160mg)/10ml

Cechy Produktów

skuteczność
szybkość działania
wydajność

Opinie

Opinie kupujących
  • diva diabolica Ocena: 5/5
    Niezastąpiona przy bólu żołądka i mdłościach spowodowanych refluksem, ale też mdłościami na tle alergicznym, neewowym, etc. Działa od razu po zażyciu, co jest niesamowite. czytaj więcej
  • p...a Ocena: 5/5
    O.K. czytaj więcej
  • rzodkiew92 Ocena: 5/5
    Dziękuję osobie, która wymyśliła to cudo!!! Będąc w ciąży męczyła mnie okropna zgaga. Codziennie, praktycznie przez całą dobę. Żadne naturalne sposoby nie pomagały. Jedynie Rennie ratowało mi życie :) Mega plus za możliwość stosowanja w ciąży! czytaj więcej
  • a...4 Ocena: 4,5/5
    Prosił sam w sobie skuteczny, jednak otrzymałam pękniętą butelkę. czytaj więcej
  • Andrey Ocena: 5/5
    świetna cena. pomoga. polecam czytaj więcej
  • Natt Ocena: 4/5
    Stosowałam w czasie ciąży. najgorszy syrop lek na zgagę jaki brałam, smak i zapach okropny. jakby spieniona pasta do zębów.... okropny ALE skuteczny. Wieczorem brałam 2 tabl RENNIE i nie pomagało a GAVISCON zwalczył zgagę. Kiedy wieczorem przed snem wezmę ten syrop ale później napiję się np wody to lek przestaje działać. Dawkowanie - brałam 1 łyżkę przed snem lub w ciągu dnia jak łapała mnie zgaga czytaj więcej

Podsumowanie

Liczba punktów 1/2 2/2

Opis pojęć użytych w porównaniu

Wskazanie

Wskazanie to parametr, który określa w jakim celu dany lek bądź suplement diety może być stosowany. Może to być np. uzupełnienie diety w składniki odżywcze, wsparcie organizmu w stanach niedoboru, poprawa zdrowia i samopoczucia. Wskazanie produktu jest ważne, ponieważ pozwala dobrać lek bądź suplement diety do indywidualnych potrzeb Użytkownika.

Wiek

Wiek wskazuje grupę wiekową, dla której dany produkt jest najbardziej odpowiedni i bezpieczny. Filtr ten pozwala na dopasowanie preparatów, suplementów i leków do specyficznych potrzeb organizmu w danym etapie życia. Pomaga to w wyborze produktów, które najlepiej wspierają zdrowie i samopoczucie w różnych fazach życia — od dzieciństwa, przez dorosłość, aż po wiek senioralny.

Temperatura od

"Temperatura od" wskazuje minimalną temperaturę, w której produkt powinien być przechowywany, aby zachować swoje właściwości. Upewnij się, że przechowujesz produkt zgodnie z tym zaleceniem, by zapewnić jego skuteczność i bezpieczeństwo.

Temperatura do

"Temperatura do" wskazuje maksymalną temperaturę, w której produkt powinien być przechowywany, aby zachować swoje właściwości. Upewnij się, że przechowujesz produkt zgodnie z tym zaleceniem, by zapewnić jego skuteczność i bezpieczeństwo.

Postać

Postać to sposób, w jaki produkt jest dostarczany do organizmu. Mogą to być tabletki, kapsułki, syropy, plastry, aerozole, maści itp. Wybór zależy od preferencji i potrzeb pacjenta. Postać produktu wpływa na jego działanie, wchłanianie, metabolizm i wydalanie.

Podstawowy składnik

Podstawowy składnik to substancja czynna, która odpowiada za działanie leku lub suplementu. Jest ona zawarta w największej ilości w produkcie i to ona powoduje pożądane efekty. Decyduje o tym, jak produkt będzie działał i czy będzie skuteczny.