Porównanie Lacidofil 20 kaps vs Gaviscon lek na zgagę refluks zawiesina doustna 150 ml smak miętowy

Lacidofil 20 kaps
Lacidofil 20 kaps
Gaviscon lek na zgagę refluks zawiesina doustna 150 ml smak miętowy
Gaviscon lek na zgagę refluks zawiesina doustna 150 ml smak miętowy
Cena od18,97 od7,50
Ocena
4,8
121 opinii
4,76 5 0 (4,8)
4,8
111 opinii
4,85 5 0 (4,9)

Podstawowe informacje

Marka Lallemand Sas Gaviscon
Rodzaj rejestracji Lek OTC Lek OTC
Opakowanie 20 kaps. (2 blist. po 10 kaps.) -

Przeznaczenie i działanie

Wskazanie Biegunka Zgaga, Refluks
Podawanie Doustnie Doustnie
Wiek Dla dorosłych Dla dorosłych

Warunki przechowywania

Temperatura od 2 2
Temperatura do 8 30

Podmiot odpowiedzialny

Podmiot odpowiedzialny LALLEMAND SAS -
Kraj podmiotu odpowiedzialnego Francja Polska

Informacje o wytwórcy

Nazwa wytwórcy TAKEDA PHARMA SP. Z O.O. -
Kraj wytwórcy Polska Wielka Brytania

Skład i właściwości

Postać Kapsułki Płyny
Dawka 2 mld CFU -
Podstawowy składnik - Alginian sodu

Cechy Produktów

skuteczność
szybkość działania
wydajność

Opinie

Opinie kupujących
  • eMKa Ocena: 5/5
    Nie jest drogi. Kapsułek sporo. Czy skuteczny? Nie wiem. W ogóle nie potrafię ocenić działania probiotyków. Ot, biorę antybiotyki, biorę i probiotyki. Ten kupiłam po raz drugi i pewnie kupie po raz trzeci - z przyzwyczajenia, bo już go znam, ponieważ cena adekwatna. czytaj więcej
  • Marcepan Ocena: 5/5
    Po kolejnej antybiotykoterapii przywrócił moja florę jelitowa do dobrostanu. Jeśli dobrze pamiętam to specyfik trzeba trzymać w lodówce, ale nie jest to chyba wada. Skład produktu dobrze skomponowany. czytaj więcej
  • Zuzanna Ocena: 4,5/5
    Opakowania w większej ilości cenowo wychodzą drożej. Dopiero ostatnio doczytałam na ulotce, że lek należy przechowywać w lodówce (2-8 stopni C). Dwóch lekarzy, u których byłam, poleca jako najlepszy na rynku. czytaj więcej
  • a...4 Ocena: 4,5/5
    Prosił sam w sobie skuteczny, jednak otrzymałam pękniętą butelkę. czytaj więcej
  • Andrey Ocena: 5/5
    świetna cena. pomoga. polecam czytaj więcej
  • Natt Ocena: 4/5
    Stosowałam w czasie ciąży. najgorszy syrop lek na zgagę jaki brałam, smak i zapach okropny. jakby spieniona pasta do zębów.... okropny ALE skuteczny. Wieczorem brałam 2 tabl RENNIE i nie pomagało a GAVISCON zwalczył zgagę. Kiedy wieczorem przed snem wezmę ten syrop ale później napiję się np wody to lek przestaje działać. Dawkowanie - brałam 1 łyżkę przed snem lub w ciągu dnia jak łapała mnie zgaga czytaj więcej

Podsumowanie

Liczba punktów 1/2 2/2

Opis pojęć użytych w porównaniu

Wskazanie

Wskazanie to parametr, który określa w jakim celu dany lek bądź suplement diety może być stosowany. Może to być np. uzupełnienie diety w składniki odżywcze, wsparcie organizmu w stanach niedoboru, poprawa zdrowia i samopoczucia. Wskazanie produktu jest ważne, ponieważ pozwala dobrać lek bądź suplement diety do indywidualnych potrzeb Użytkownika.

Wiek

Wiek wskazuje grupę wiekową, dla której dany produkt jest najbardziej odpowiedni i bezpieczny. Filtr ten pozwala na dopasowanie preparatów, suplementów i leków do specyficznych potrzeb organizmu w danym etapie życia. Pomaga to w wyborze produktów, które najlepiej wspierają zdrowie i samopoczucie w różnych fazach życia — od dzieciństwa, przez dorosłość, aż po wiek senioralny.

Temperatura od

"Temperatura od" wskazuje minimalną temperaturę, w której produkt powinien być przechowywany, aby zachować swoje właściwości. Upewnij się, że przechowujesz produkt zgodnie z tym zaleceniem, by zapewnić jego skuteczność i bezpieczeństwo.

Temperatura do

"Temperatura do" wskazuje maksymalną temperaturę, w której produkt powinien być przechowywany, aby zachować swoje właściwości. Upewnij się, że przechowujesz produkt zgodnie z tym zaleceniem, by zapewnić jego skuteczność i bezpieczeństwo.

Postać

Postać to sposób, w jaki produkt jest dostarczany do organizmu. Mogą to być tabletki, kapsułki, syropy, plastry, aerozole, maści itp. Wybór zależy od preferencji i potrzeb pacjenta. Postać produktu wpływa na jego działanie, wchłanianie, metabolizm i wydalanie.

Podstawowy składnik

Podstawowy składnik to substancja czynna, która odpowiada za działanie leku lub suplementu. Jest ona zawarta w największej ilości w produkcie i to ona powoduje pożądane efekty. Decyduje o tym, jak produkt będzie działał i czy będzie skuteczny.